SFP-Modules

SFP-Modules

SFP modules voor koper, Single mode Fiber, Multi Mode Fiber.


Product vergelijk (0)


SFP glasvezel module van Digitus, Duplex Multimode 1.25Gbp

SFP glasvezel module van Digitus, Duplex Multimode 1.25Gbp

SFP-Module, Duplex Multimode, 550Meter van Digitus De DIGITUS mini GBIC (SFP) Transceiver Modules..

€ 36.99 Excl. BTW: € 30.57

Mikrotik SFP-Module S-RJ01, 10/100/1000M koper module naar Glas Fiber aansluiting

Mikrotik SFP-Module S-RJ01, 10/100/1000M koper module naar Glas Fiber aansluiting

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000Mbit koper module De S-RJ01 van MikroTik is een RJ4..

€ 54.95 Excl. BTW: € 45.41

SFP (mini-GBIC) transceivermodule van TP-Link, de SM311LM

SFP (mini-GBIC) transceivermodule van TP-Link, de SM311LM

SFP module, tot 550 meter, 850nm, tp-link-sm311-module De TL-SM311 serie Fiber Module Cards van t..

€ 57.99 Excl. BTW: € 47.93

SFP-Module Mikrotik | 85DLC05D, 1.25G module Glas Fiber aansluiting

SFP-Module Mikrotik | 85DLC05D, 1.25G module Glas Fiber aansluiting

SFP-Module | Mikrotik S+85DLC03D, 1.25G Glasvezel aansluiting De MikroTIk SFP module S-85DLC..

€ 32.50 Excl. BTW: € 26.86

SFP-Module van Delock 550meter-SX MM Transceiver multi-mode

SFP-Module van Delock 550meter-SX MM Transceiver multi-mode

SFP Multi-Mode Module, 550Meter, SX en Max 1000Mbps van DeLock Deze SFP-Module van DeLock, Kunt u..

€ 41.00 Excl. BTW: € 33.88

SFP-Module | Mikrotik 31DLC20D - 20Km - SingleMode module Glas Fiber aansluiting

SFP-Module | Mikrotik 31DLC20D - 20Km - SingleMode module Glas Fiber aansluiting

SFP-Module | Mikrotik 31DLC20D - Single Mode Glasvezel aansluiting De SFP-Module van Mikroti..

€ 37.95 Excl. BTW: € 31.36

WDM bi-directionele SFP-module van TP-Link, de SM321A

WDM bi-directionele SFP-module van TP-Link, de SM321A

SFP module, tot 10Km, TX: 1550nm / RX: 1310nm, tp-link-sm321A-module TP-LINK´s TL-SM321A vo..

€ 89.00 Excl. BTW: € 73.55

Mikrotik SFP-Netwerk-Module S+85DLC03D

Mikrotik SFP-Netwerk-Module S+85DLC03D

Mikrotik SFP-Netwerk Module S+85DLC03D S+85DLC03D is een 10G SFP+ transceiver met LC connector, 8..

€ 66.80 Excl. BTW: € 55.21

Mikrotik-netwerk-tranceiver-module- S+31DLC10D-wm

Mikrotik-netwerk-tranceiver-module- S+31DLC10D-wm

Mikrotik SFP-Netwerk Module S+31DLC10D De S+31DLC10D van MikroTik is een 10G SFP+ ontva..

€ 143.39 Excl. BTW: € 118.50

SFP-Module Mikrotik | S-3553LC20D - 1.25G module Glas Fiber aansluiting

SFP-Module Mikrotik | S-3553LC20D - 1.25G module Glas Fiber aansluiting

SFP-Module | Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25G - 20Km - Glasvezel aansluiting De MikroTik SFP Mod..

€ 79.00 Excl. BTW: € 65.29

SFP+ transceivermodule van TP-Link, de TXM431-LR

SFP+ transceivermodule van TP-Link, de TXM431-LR

SFP+ transceivermodule, tot 10Km, 1310nm, tp-link-TXM431-LR-SFP-module The TXM431-SR is designed ..

€ 574.95 Excl. BTW: € 475.17

Producten 1 t/m 11 van 11 (1 pagina's)

Top Sellers

Wifi USB Dongle van Technicolor, de 121n  150Mbps

Wifi USB Dongle van Technicolor, de 121n 150Mbps

Technicolor 121N Wifi USB Dongle tot 150Mbps. Met de wifi usb dongle van Technicolor wordt h..

€ 29.05

Router van Draytek de Vigor 2132ac wireless breedband router

Router van Draytek de Vigor 2132ac wireless breedband router

1300 Mbps, 4 Gigabit LAN, 1 Gigabit WLAN, 802.11ac / n Werkt perfect achter een Ziggo modem, en h..

€ 212.99

Draytek V2860Vac-B VDSL Router

Draytek V2860Vac-B VDSL Router

Draytek Vigor 2860Vac Annex B De Draytek Vigor 2860Vac is een draadloze VDSL2/ADSL2+ router met 6..

€ 351.55

CAT 6E S/FTP Patchkabels Lengtes van 10 meter

CAT 6E S/FTP Patchkabels Lengtes van 10 meter

CAT 6E Patchkabels Lengtes van 10 meter. Afgeschermde S/FTP CAT 6E - patchkabel.  Met ..

€ 16.41